1/26/12

3 noce w 1ce

po 3 nocach w 1dynce jesteśmy w bazie ... szczegóły później, 3fotki z
kuluaru od Czapy w załączeniu

18 comments:

 1. o, jak dobrze Was widzieć... :) a.

  ReplyDelete
 2. no jest przygoda pół Polski zazdrości fajny ten kuluar

  ReplyDelete
 3. Trzymam kciuki mocno! Trzymajcie się ciepło. Aleksandra K.

  ReplyDelete
 4. chłopy idziecie hardcorem. wyrzej i wyrzej. tylko mi tu nie pekac. macie powera teraz sie wam uda. jak czołg w gore

  ReplyDelete
 5. Wielki szacunek i gratulacje za walke! Większość himalaistów wogóle nie zapuszcza się w Himalaje/Karakorum zimą, wielu z tych, którzy zapuszczają się już dawno by na Waszym miejscu odpuściła sobie Nangę..a Wy napieracie.

  ReplyDelete
 6. ludzie maszyna. Daro

  ReplyDelete
 7. Niezła Wyrypa! Pozdrawiamy i 3mamy kciuki. Pierwsze zdjecie robi wrażenie (czuć wysokość). Codziennie śledzę pogodę na http://www.meteoexploration.com/mountain/Himalayas.html i do poniedziałku wiatry w Karakorum znośne. Czapajew-Wyrypajew uważaj na nos :))) i do roboty.

  ReplyDelete
 8. Dzielne chlopaki, Cork i Dublin z wami. Ja juz czwicze na scianie wiec na nastepna wyprawe jade z wami...Leman z Lemanskich... o i nawet mam ten o ice axe:)

  Pozdro dla Krzaczka

  ReplyDelete
 9. systematyczna zbieraczka sensuJanuary 27, 2012 at 2:23 AM

  wszelkie pozytywne uczucia w Waszą stronę oddelegowane. nie dać się + wracać w całości + znaleźć rozwiązanie zagadki, o co w tym wszystkim chodzi ???

  ReplyDelete
 10. no tak dlatego tak długo cisza byała :) ..hhehe orać tam chłopaki bo zdaje się jest moc bo jest słoneczko i widoczki i w ogóle musi być w dechę wiec zazdroszczę z całego serca bo chciał bym tam być teraz :/ kurde pozdro :)

  ReplyDelete
 11. ponura matka naturaJanuary 27, 2012 at 7:44 AM

  Ciśnijcie Chopaki! Weget, dobrze się prezentujesz stary. I u nas skwar zelżał, ale wiadomo... Was nie dogonimy! Czekamy tutaj na Ciebie. No na Was wszystkich: Odkrywców, Eksplorerów, TWARDZIELI :)

  ReplyDelete
 12. Mareczku pisz wiecej dlugo byla cisza i sie denerwowalismy uwazajcie na siebie i szczesliwie wracajcie buziaki pozdrow chlopakow

  ReplyDelete